نخستین گردهمایی مدیران فرهنگی مراکز علمی کاربردی واحد استانی غرب تهران با حضور حجت الاسلام حاج آقا هاشمی رابط نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری ،سرکار خانم طالب پور رئیس اداره آموزش و سرپرست معاونت تشکل ها و نظام های بهره برداری سازمان تعاون روستایی استان تهران، آقای آقا زمانی مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه علمی کاربردی، 8 خرداد 1402 به میزبانی دانشگاه جامع علمی کاربردی مرکز شباهنگ شهریار برگزار شد.

در این گردهمایی بیش از 50 تن از جامعه مدیران فرهنگی مراکز آموزش علمی و کاربردی تهران غرب در راستای برنامه ریزی های خود به گفتگو و تبادل نظرپرداختند.

در آغاز این نشست صمیمی جناب آقای محمدی ریاست دانشگاه جامع علمی کاربردی مرکز شباهنگ شهریار ضمن عرض خیرمقدم به میهمانان با تاکید بر نقش مهارت آموزی و کارآفرینی مراکز علمی و کاربردی کشور اظهار داشت: دانشجویان مرکز شباهنگ شهریار با صیانت از اهداف و  چشم انداز اصلی این مرکز که همانا ایجاد زیست بوم کارآفرینی می باشد در جهت ارتقاء سطح مهارت های شغلی و اعتلای پژوهش های علمی  کاربردی گام های مؤثری برداشته اند و امید است این الگوی راهبردی در بخش فرهنگی سایر مراکز هم تعمیم داده شود.

در ادامه این برنامه پس از ایراد سخنرانی حجت الاسلام هاشمی نماینده محترم نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری از سه تن از مدیران ساعی و برتر غرب استان هم تقدیر و تجلیل به عمل آمد.