واحد بازرگانی

فروشگاه های شباهنگ در مناطق تحت پوشش اماده ارائه خدمات می باشند.

تلفن تماس : 02165225910
معاونت بازرگانی

تالارهای پذیرایی

دارای 4 سالن مجزا با ظرفیت 1700 نفر, اتاق عقد , آتلیه عکاسی و فیلم برداری

تلفن رزرو : 02165221002
معاونت گردشگری و خدمات رفاهی

رستوران لوکس شباهنگ

رستوران لوکس شباهنگ با منو ایرانی آماده پذیرایی از شما میهمانان عزیزمیباشد.

شهریار- بلوار رزمندگان اسلام- جنب خیابان شباهنگ - 65221004

هتل گل گندم مشهد مقدس

هتل گل گندم مشهد مقدس واقع درخیابان امام رضا 64 قراردارد و دارای30 اتاق با ظرفیت 75 نفرآماده پذیرایی از میهمانان عزیز میباشد.

تلفن رزرواسیون : 65245223 021
آژانس مسافرتی رهادگشت

واحد های اعتباری

وام کشاورزی-وام بدون کارمزد

شرکت تعاونی شباهنگ با 20 شعبه واحد اعتباری درشهریار و روستاهای اطراف

واحد اعتباری مرکز : 02165222443
معاونت مالی

سالن عقد مروارید

مجموعه تالارهای پذیرایی شباهنگ

بار شمع , میوه آرایی , میز خاطرات و ..

تلفن رزرو : 65221003
گالری تصاویر

کشاورزی

فروشگاه سموم و نهادهای کشاورزی

فروش انواع ابزارآلات کشاورزی و سموم زیر نظر کارشناسان مجرب

تلفن تماس : 65226599
معاونت کشاورزی

جلسه ای در روز شنبه ۲۵ تیرماه ۱۴۰۱ با حضور جناب آقای دکتر نیکبخت، معاون وزیر و مدیرعامل سازمان تعاون روستائی کشور، دکتر سلگی مدیرکل تعاون روستائی استان تهران، دکتر محمدی مدیرکل تشکل های مردم نهاد سازمان، ترابی رئیس هیئت مدیره تعاونی انقلاب، محمدی مدیرعامل تعاونی شباهنگ و حکمتی نایب رئیس تعاونی شباهنگ برگزار شد.

در این جلسه شفاف و بی پرده که با معاون وزیر و مدیرعامل سازمان تعاون روستائی کشور جناب دکتر نیکبخت برگزار شد، دفاع جانانه از جایگاه و حقوق سهامداران و قانونی بودن واحدهای اعتباری تعاونی انقلاب و شباهنگ و انتقاد از همراهی مسئولین منفی باف با سیاست‌های غیرقانونی بانک مرکزی صورت گرفت.

آقای قاسم محمدی، مدیرعامل شرکت تعاونی روستایی شباهنگ بطور مفصل و فنی با استناد به قوانین مربوط به صندوق ها و تفکیک این فعالیت ها با کار بانک مرکزی پرداخت و خواهان حمایت از تعاونی ها و واحدهای اعتباری که با نام صندوق تاسیس شده اند گردید. وی واحدهای اعتباری تعاونی ها را وفق تبصره یک ماده قانونی خارج از حیطه و زیرمجموعه بانک مرکزی توصیف کرد و به حرفهای مهار کننده و منحل کننده واحدهای اعتباری که توسط دکتر محمدی مدیرکل تشکل های مردم نهاد سازمان طرح شد پاسخ مستدل و مستند داد. دکتر محمدی آشفته شد و گفت تعاونی های روستائی شباهنگ و انقلاب مانع از رسیدگی و نظارت حسابرسین اعزامی سازمان شده اند!! بلافاصله آقای ترابی و قاسم محمدی گفتند دروغ محض است. حسابرسین اعزامی سازمان در هریک از تعاونی های مطرح شده حداقل چهار ماه با استقرار در یکی از اتاق ها و با تخصیص سخت افزارها و اطلاعات خواسته شده پذیرایی شدند!! چرا دروغ می گویند!! آقای ترابی عنوان کرد که آقای دکترسلگی شاهدند ما دو تعاونی فعال و قانونمند در استان هستیم.

در پی آن آقای دکترسلگی از شرکت تعاونی روستایی انقلاب و شباهنگ حمایت کرد و اظهار داشت اتفاقا نتیجه حسابرسی اعلام و واخواهی نیز صورت گرفته و این تعاونی ها بسیار فعال هستند و با ما کاملا همکاری داشته اند.