واحد بازرگانی

فروشگاه های شباهنگ در مناطق تحت پوشش اماده ارائه خدمات می باشند.

تلفن تماس : 02165225910
معاونت بازرگانی

تالارهای پذیرایی

دارای 4 سالن مجزا با ظرفیت 1700 نفر, اتاق عقد , آتلیه عکاسی و فیلم برداری

تلفن رزرو : 02165221002
معاونت گردشگری و خدمات رفاهی

رستوران لوکس شباهنگ

رستوران لوکس شباهنگ با منو ایرانی آماده پذیرایی از شما میهمانان عزیزمیباشد.

شهریار- بلوار رزمندگان اسلام- جنب خیابان شباهنگ - 65221004

هتل گل گندم مشهد مقدس

هتل گل گندم مشهد مقدس واقع درخیابان امام رضا 64 قراردارد و دارای30 اتاق با ظرفیت 75 نفرآماده پذیرایی از میهمانان عزیز میباشد.

تلفن رزرواسیون : 65245223 021
آژانس مسافرتی رهادگشت

واحد های اعتباری

وام کشاورزی-وام بدون کارمزد

شرکت تعاونی شباهنگ با 20 شعبه واحد اعتباری درشهریار و روستاهای اطراف

واحد اعتباری مرکز : 02165222443
معاونت مالی

سالن عقد مروارید

مجموعه تالارهای پذیرایی شباهنگ

بار شمع , میوه آرایی , میز خاطرات و ..

تلفن رزرو : 65221003
گالری تصاویر

کشاورزی

فروشگاه سموم و نهادهای کشاورزی

فروش انواع ابزارآلات کشاورزی و سموم زیر نظر کارشناسان مجرب

تلفن تماس : 65226599
معاونت کشاورزی

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شرکت تعاونی روستایی شباهنگ در روز دوشنبه 2 آبان ماه 1401 آقای مهندس نیکبخت معاون جهاد کشاورزی به همراه حجت الاسلام حسینی نوری امام جمعه محترم شهریار،دکتر حق وردی نماینده حوزه مشق در مجلس شورای اسلامی ،دکتر اشجعی بخشدار مرکزی شهریارو هیات همراه از مجموعه شرکت تعاونی روستایی شباهنگ بازدید به عمل آوردند.

درطی این بازدید آقای محمدی مدیرعامل شرکت تعاونی روستایی شباهنگ توضیحات لازم را در ارتباط با فعالیتهای جاری شرکت، همکاری با شرکتهای دانش بنیان و کسب دستاوردهای هائز اهمیت در این زمینه به استحضار هیات همراه و بازدیدکنندگان محترم رساندند.

در جریان این بازدید همچنین از فعالیتهای ورزشی، تالارها، روستابازار شرکت تعاونی شباهنگ که ماموریت حمایت از تولیدات زنان خانه دار و زنان سرپرست خانوار را بر عهده دارد،واحد بخش کشاورزی که با هدف حذف کودهای شیمیایی و جایگزینی کودهای ارگانیک در حال فعالیت هستند بازدید شد و مورد تایید قرار گرفت.لازم به ذکر است به دنبال این بازدید مقرر گردید با توجه به امکانات و ظرفیتی که در تشکل های تعاونی مخصوصا شبکه تعاون روستایی شباهنگ وجود دارد جلسات استانی سازمان مرکز تعاونی روستایی در شرکت شباهنگ انجام شودتا با برنامه ریزی های راهبردی و ارتباط مناسب با شرکت های تعاونی در سطح کشور بتوان محصولات کشاورزی را به صورت بدون واسطه و مستقیم به مصرف کننده عرضه کرد.

در پایان مدیرعامل شباهنگ از رونمایی و آغاز به کار سامانه شاهن کالا به منظور عرضه مستقیم و بدون واسطه تولیدات کشاورزی در آینده ی نزدیک خبر دادند.