احداث زمین فوتبال با گنجایش 12000 نفر و چمن مصنوعی دارای استاندارد فیفا که محل برگزاری لیگ های فوتبال در سطوح ملی و استانی میباشد. مدرسه فوتبال،شنا و تیراندازی ،با آموزش جوانان و نوجوانان از سطح مبتدی تا پیشرفته افتخارات زیادی را کسب نموده است.استخرهای سرپوشیده دوقلوی (زنانه و مردانه) شباهنگ اولین و تنها استخر دوقلو در منطقه است که امکان استفاده آقایان و بانوان را به صورت همزمان فراهم می آورد.

احداث بزرگترین پارک آبی سرپوشیده غرب استان تهران با فضای بیش از 2300 متر مربع با حمام سنتی و جکوزی و احداث سالن تیراندازی،پرورش اندام و بدن سازی،خوابگاه،پیست دو و میدانی،آکادمی استعدادیابی و پیکرسنجی.اعزام تیم ورزشی اقایان به مسابقات رسمی کشورهای ترکیه،مجارستان،روسیه،اردن و امارات با کسب مقام های برتر.اعزام تیم بانوان به کشورهای ترکیه و گرجستان که حکم قهرمانی و نایب قهرمانی جهان را ازآن خود نمودند.شرکت در مسابقات فوتبال استان و شهرستان که خوشبختانه چندین بار به قهرمانی نایل شده است.

برگزاری همایش پیاده روی خانوادگی در سطح شهرستان باهمکاری مسئولین بویژه نیروی انتظامی باشعار "تعاون،امید،نشاط،ورزش"و اهدای جوایز به شرکت کنندگان.

اقدامات عام المنفعه شباهنگ:

ساخت 14 مدرسه برای اهدا به آموزش و پروش،احداث یک باب مسجد،یک باب حسینیه و کمک در ساخت مصلی و نیز تجلیل از دانش آموزان ممتاز خانواده اعضا شباهنگ و کمک به دانش آموزان بی بضاعت و انجمن حمایت از خانواده زندانیان می باشد.

 

 آدرس شهریار-چهارراه شباهنگ-بلوار آیت الله مطهری-مجموعه ورزشی شباهنگ شهریار

 

تلفن:65242993-021